Aarhus Nord  | Forside  |  TilbageE-mail


Resultat - Hold 2 - torsdag 13.15

Resultatliste for Bridgeundervisning for viderekommende - opnået score

Plads Retning Navn Dag1 Dag2 Dag3 Dag4 Dag5 Dag6 Dag7 Dag8 Dag9 Dag10 Dag11 Dag12 I alt  
 1 NS 1 Jette Riis -  8 7 8 8 4 0 0 0 0 0 0 0 35 
 2 ØV 1 Hanne Hallum -  8 10 5 1 9 0 0 0 0 0 0 0 33 
 3 NS 2 Lise Ørsted Pedersen -  10 4 1 10 7 0 0 0 0 0 0 0 32 
 3 NS 2 Tove Eriksen -  10 4 1 10 7 0 0 0 0 0 0 0 32 
 4 ØV 2 Jørn Kok Sørensen -  5 10 6 3 6 0 0 0 0 0 0 0 30 
 4 ØV 2 Inge Bech Jensen -  0 9 7 4 10 0 0 0 0 0 0 0 30 
 4 ØV 2 Kurt Johansen -  0 9 7 4 10 0 0 0 0 0 0 0 30 
 5 NS 3 Lone Klock -  7 6 5 6 5 0 0 0 0 0 0 0 29 
 5 NS 3 Kate Gandry -  7 6 5 6 5 0 0 0 0 0 0 0 29 
 6 ØV 3 Anne Lise Bechmann -  0 7 8 8 4 0 0 0 0 0 0 0 27 
 7 NS 4 Holger Schultz -  0 1 10 7 8 0 0 0 0 0 0 0 26 
 7 NS 4 Uffe Klitgaard -  0 1 10 7 8 0 0 0 0 0 0 0 26 
 8 ØV 4 Helge Gram Christensen -  5 3 9 5 2 0 0 0 0 0 0 0 24 
 8 ØV 4 Jens Fangel Ovesen -  5 3 9 5 2 0 0 0 0 0 0 0 24 
 9 NS 5 Marianne Jørvad -  6 8 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 18 
 9 NS 5 Eva Brems -  6 8 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 18 
 10 ØV 5 Lise Kindberg Sørensen -  3 5 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 17 
 10 ØV 5 Else-Marie Nielsen -  3 5 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 17 
 11 NS 6 Bodil Graugaard -  0 0 5 1 9 0 0 0 0 0 0 0 15 
 11 NS 6 Poul Kok Sørensen -  0 0 6 3 6 0 0 0 0 0 0 0 15 
 12 ØV 6 Carsten Lykke -  9 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 
 12 ØV 6 Flemming Skov Jensen -  9 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 
 13 NS 7 Lennart Nielsen -  5 0 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 10 
 14 ØV 7 Marianne Narvested -  2 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 7 
 15 NS 8 Lillian Olsen -  2 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5 
 16 ØV 8 Tove Thybo -  1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 
 16 ØV 8 Niels Peter Thybo -  1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 
 17 NS 9 Henning Kongstad -  0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 
 17 NS 9 Conny Kongstad -  0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 
 18 ØV 9 Mette Faaborg -  0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 
 19 NS 10 Vibeke Müller -  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 
 19 NS 10 Birgitte Rasmussen -  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0